Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Mieszkania w kamienicy Szprotawa - Lista aktualnych ogłoszeń

14 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

14 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

140 000 zł77 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w Szprotawie. Jego powierzchnia to prawie 77 m kw. Mieszkanie jest jasne i przestronne po częściowym gruntownym remoncie generalnym, posiada 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

155 000 zł77 m² 2 012,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie w Szprotawie. Jego powierzchnia to prawie 77 m kw. Mieszkanie jest jasne i przestronne po cz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szprotawa

Szprotawa,lubuskie

202 000 zł80 m² 2 525 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie, własnościowe, bezczynszowe, 3-pokojowe o pow. 80m2 z kuchnią i dużą łazienką. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie do zamieszkania od już. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Szprotawa,lubuskie

150 000 zł66 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie 3 pokojowe w centrum po kapitalnym remoncie (obniżone sufity) nowe instalacje ,okna, co-gazduża, jasna kuchnia, łazienka kafelki z oknem duża piwnica 15m2 niski czynsz 160zł

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij