Mieszkanie, ul. Andersa
Andersa, Szprotawa, lubuskie
- 1 690 zł
- 90 m²
- 18,78 zł/m²
Beata Krupa
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Andersa
Andersa, Szprotawa, lubuskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Mieszkanie, ul. Andersa
Zaktualizowane: 13 maja 2026
1 690 zł 90 m² 18,78 zł/m²
2/3
2
-
bardzo dobry
-
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
2Umeblowane:
-Stan mieszkania:
bardzo dobryKaucja:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
- Czynsz wynajmu: 1 690 zł / miesiąc
- Charakterystyka mieszkania: 90 m², 2 pokoje; stan: bardzo dobry
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: nowa technologia
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Źródło: biuro nieruchomości: WGN Nieruchomości oddziały Szprotawa/Polkowice/Nowa Sól/Żagań, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 186-6465
Lokalizacja
- Adres: Andersa, Szprotawa, żagański, lubuskie
Opis nieruchomości
Szprotawa, apartament, 2 pokoje, 90 m2, odstępne 1690 zł, wynajmę.
Wynajmę przestronny i komfortowy apartament w samym centrum Szprotawy.
W skład mieszkania wchodzi:
- salon 40 m2,
- kuchnia 12 m2,
- łazienka 12 m2,
- sypialnia 12 m2 z dużym balkonem typu loggia,
- przestronny przedpokój.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja w nowej kamienicy przy deptaku, ogrzewanie własne gazowe.
Mieszkanie bezczynszowe. (...)